Labdarúgás diákolimpiai eredmények

Kettő korcsoportban, a legkisebbeknél (I. korcsoport) és a legnagyobbaknál (IV. korcsoport) már befejeződött a labdarúgás Diákolimpia körzeti versenyei, tornái. Mindkét korcsoportban iskolánk csapatai bizonyultak a legjobbnak, így továbbjutottak a megyei Diákolimpiai döntőbe. A 7-8. osztályosok április 26-án Veszprémben, míg az 1-2. osztályosok május 11-én Ajkán képviselhetik a Balatonalmádi körzetet a megyei megmérettetésen.
A csapatok tagjai – I. korcsoport: Végh Máté, Barcza Botond, Pirik Zsigmond, Demetrovics Pál, Lakatos Márton, Koller Bence, Kovács Ábel, Kovács Bence, Oláh Mátyás, Hegedűs Bors.
IV. korcsoport: Kristály Martin, Horváth Milán, Keil Olivér, Márkus Noé, Gönczöl Marcel, Varga Csanád, Réger-Cserép Filip, Kovács Levente.
Gratulálunk!