Körzeti atlétika többpróba Diákolimpia

Két év kihagyást követően, idén is a veszprémi stadion adott otthont a körzeti atlétika versenynek. Balatonalmádi körzet általános iskolás tanulói mérhették össze tudásukat futó- ugró- és dobószámokban. A II. korcsoportban a fiú csapatunk az első helyen végzett. Csapattagok: Fabó Marcell, Győrffy Botond, Erdei Péter, Jeszenszky Balázs, Asbóth Huba, Bajnogel Dániel, Pék Bendegúz, Csifcsák Noel. 3-4. osztályos leány csapatunk ezüstérmes lett. A csapat tagjai voltak: Bécsy Dorottya 347, Kórusz Fruzsina, Lőrincz Jáde Veronika, Bakács Nóra, Jaksa Alíz, Rasovszky Csepke, Huszka Boróka. A III. és a IV. korcsoportosok versenyében mindegyik csapatunk, a fiúk és a lányok is a dobogó legfelső fokára állhattak fel a verseny végén.
Csapattagok voltak:
III. korcsoport lányok: Sipos Hanna Róza, Erdei Julianna, Negro Veronika, Farkas Nóra, Jeszenszky Emese, Nagy Orsolya.
III. korcsoportos fiúk: Tamás Endre, Tóth- Pusztay Benedek, Kovács Péter, Molnár Hunor Botond, Bató Medox Zalán, Toskosz Nikosz.
IV. korcsoportos lányok: Blazsur Hanna, Perényi Dorka, Somogyi Szofi, Ács Fanni, Kiss Leila, Oláh Rebeka.
IV. korcsoportos fiúk: Keil Olivér, Ormai Koppány, Tóth Benedek, Pusztay Balázs, Pató Ágoston, Farkas Bence 535 egyéni: 11. hely.
Az egyéni összetett versenyben is ragyogó eredményeket értek el versenyzőink:
II. korcsoport: Bécsy Dorottya 3. hely, Fabó Marcell 1. hely, Győrffy Botond 4. hely
Erdei Péter 6. hely.
III. korcsoport: Sipos Hanna Róza 1. hely, Erdei Julianna 2. hely, Negro Veronika 3. hely, Farkas Nóra 4. hely, Jeszenszky Emese 5. hely, Tamás Endre 3. hely, Tóth- Pusztai Benedek 4. hely.
IV. korcsoport: Blazsur Hanna 2. hely, Perényi Dorka 3. hely, Somogyi Szofi 4. hely, Ács Fanni 6. hely, Keil Olivér 1. hely, Ormai Koppány 3. hely, Tóth Benedek 6. hely.
Az első helyen végzett csapatok, és arany és ezüstéremben részesült egyéni versenyzők képviselhetik iskolánkat a május 3-5- én a megyei versenyen. GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK.